GEDMathematical ReasoningExam GED-Mathematical-Reasoning Question # 25 Topic 3 Discussion

GEDMathematical ReasoningExam GED-Mathematical-Reasoning Question # 25 Topic 3 Discussion

GED-Mathematical-Reasoning Exam Topic 3 Question 25 Discussion:
Question #: 25
Topic #: 3

GED-Mathematical-Reasoning Question 25

How much MORE would it cost to rent 6 videos per month under Plan D than to rent 6 videos per month under Plan C?


A.

$ 8


B.

$10


C.

$12


D.

$16


E.

$20


Get Premium GED-Mathematical-Reasoning Questions

Contribute your Thoughts:


Chosen Answer:
This is a voting comment (?). It is better to Upvote an existing comment if you don't have anything to add.